2010 Yaz Makyajı ve Toprak Renkler

13 Haziran 2010 Yazan  
Kategori Makyaj Modası

Bakır ve altın renkleri bu yaza damgasını vuruyor. Sofistik etkileyici dumanlı göz makyajı hiç böyle etkileyici olmamıştı.

Cilt renginde temel hafif bronzluk, bronzluğu sağlamak için bronzlaştırıcı pudra yaz makyajının olamazsa olmazlarındandır. Bronzluk etkisini artırmak için bronzlaştırıcı pudrayı çıplak yüze sürmek yerine öncesinde transparan pudra veya ince pudra uygulayıp, bunun üzerine dairesel hareketlerle veya uğun olan fırça ile sürün.Alın , burun ve yanaklara çok az daha pudra uygulayın. Böylece güneş etkisi bronzlaşmış etkisi yaratmış olursunuz.

Dumanlı Gözler için önce göz kapaklarının tamamına bakır rengi far sürme gerekiyor. Daha sonra göz çevresine kahverengi far uygulayın. Gözün iç kısımlarına altın rengi far uyularak gözlerin ışıklanmasını sağlayın. En son siyah eyeliner ve bolca rimel sürün.

Makyajı dudaklara vurgu yapmak için kahve tonlarında rujla tamamlayın. Yalnız bir konuya dikkat edin. Koyu renkler dudaklarınızı ince gösterir bu nedenle rujun tonunu dudak kalınlığınıza göre seçin.

Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!