Stil sahibi kadın ve erkeğin markası Matraş

09 Kasım 2010 Yazan  
Kategori Ayakkabı-Çanta Modelleri, Stil-Aksesuar

2010-2011 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile kalite ve şıklığı simgeleyen Matraş, pratik ve kullanışlı “Seyahat Bakım Seti”yle tatile ya da iş seyahatine çıkarken uzun saatler süren bavul toplama kabusunu sona erdiriyor.

BAKIM SETİNDE HER ŞEY VAR!

Doğal deriden kadınlara özel tasarlanan “Seyahat Bakım Seti”nde diş macunu, diş fırçası, deodorant, krem, ruj ve manikür seti gibi en çok ihtiyaç duyulan bakım ürünleri yer alıyor. Tüm ürünleri tek bir çantada düzenli olarak toplayan “Seyahat Bakım Seti”, bavul hazırlarken kadınların işini de kolaylaştırıyor.

Sürekli seyahat etmek zorunda kalan erkeklerin hayatını kurtaran “Seyahat Bakım Seti”nde diş macunu, diş fırçası, deodorant, tıraş seti ve tırnak makası gibi ürünler bulunuyor.  Seyahat Bakım Seti’nin fiyatı: 238 TL.

4 TEKERLEKLİ VALİZLER

Siyah, kahve ve kızıl tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı seyahat grubunda farklı boyutlarda valizler bulunuyor. Çok sayıda fermuarlı gözü bulunan valizler, dört tekerleği ve çekçekleri sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

İNDİRİMLİ FİYATLAR

Matraş’ın 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yer alan çanta, çizme, bot, ayakkabı ve cüzdan gibi ürünlere indirimli fiyatlarla Kurban Bayramı öncesinde sahip olabilirsiniz.

Twigy’den aşk romanı

01 Kasım 2010 Yazan  
Kategori Ayakkabı-Çanta Modelleri

Twigy’nin “Eğer istersen aşk ayağına gelir… “ adlı 2010-11 Sonbahar Kış reklam kampanyası, bitmeyen kadın- erkek ilişkileri ve onun Twigy ile ifadesi üstüne kurulu… Sürükleyici bir aşk romanı ya da gerilim dolu bir aşk filmine benzeyen yeni kampanyanın başrolünde ise tutkulu bir kadın, çapkın bir erkek ve göz alıcı Twigy’ler bulunuyor.

TWIGY sonbahar-kış kampanyasıyla baştan ayağa aşk dolu. Fakat aşkın “toz “pembe romantik hali değil, ihmal ve ihanet sonrası “fırtınalı” kısmıyla… Kadın mı erkeği kışkırtan yoksa erkek mi baştan çıkmaya hazır? Suçlu olan hep erkek mi, yoksa erkeği suça teşvik eden kadın mı? Aşk bile bile kaybetmeyi göze almak demek mi? Sorularını yeni reklam kampanyasıyla gözler önüne seren Twigy, kadın ve erkeğin var olduğu sürece tartışılan bu konu başlığını en ateşli haliyle gözler önüne seriyor.

Eğer istersen aşk ayağına gelir…

İhmal kurbanı kadın, ihmalkar sevgilisinin terliklerini şömineye atarken bundan zevk alıyor almasına ama gerçeği söylemeyi de ihmal etmiyor. “Eğer istersen aşk ayağına gelir. Ama unutma aşkı yakan küçük ihmallerdir.” Kadın bu kadarla da kalmıyor, erkeğin TWIGY’lerini bazen tokatlamak bazen de fırlatmak için de kullanıyor. Erkeğin zararlı-zararsız kaçamakları, aşk oyunları… Sonunda pişman olup, hayatının gerçek kadınına dönüşleri… İşte tüm bu aşk oyunlarının sonuçları Twigy’nin yeni reklam kampanyasında…