Stil sahibi kadın ve erkeğin markası Matraş

09 Kasım 2010 Yazan  
Kategori Ayakkabı-Çanta Modelleri, Stil-Aksesuar

2010-2011 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile kalite ve şıklığı simgeleyen Matraş, pratik ve kullanışlı “Seyahat Bakım Seti”yle tatile ya da iş seyahatine çıkarken uzun saatler süren bavul toplama kabusunu sona erdiriyor.

BAKIM SETİNDE HER ŞEY VAR!

Doğal deriden kadınlara özel tasarlanan “Seyahat Bakım Seti”nde diş macunu, diş fırçası, deodorant, krem, ruj ve manikür seti gibi en çok ihtiyaç duyulan bakım ürünleri yer alıyor. Tüm ürünleri tek bir çantada düzenli olarak toplayan “Seyahat Bakım Seti”, bavul hazırlarken kadınların işini de kolaylaştırıyor.

Sürekli seyahat etmek zorunda kalan erkeklerin hayatını kurtaran “Seyahat Bakım Seti”nde diş macunu, diş fırçası, deodorant, tıraş seti ve tırnak makası gibi ürünler bulunuyor.  Seyahat Bakım Seti’nin fiyatı: 238 TL.

4 TEKERLEKLİ VALİZLER

Siyah, kahve ve kızıl tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı seyahat grubunda farklı boyutlarda valizler bulunuyor. Çok sayıda fermuarlı gözü bulunan valizler, dört tekerleği ve çekçekleri sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

İNDİRİMLİ FİYATLAR

Matraş’ın 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yer alan çanta, çizme, bot, ayakkabı ve cüzdan gibi ürünlere indirimli fiyatlarla Kurban Bayramı öncesinde sahip olabilirsiniz.

Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!