Spor Giyim-Tasarımcı Sedef Çalarkan t-shirtleri

23 Haziran 2010 Yazan  
Kategori Moda

Diesel markasını Türkiye’de monobrand olarak çok iyi bir noktaya taşıyan Özlenir Giyim, jean laboratuarı fikrinden ortaya çıkan “JeansLab” mağazalarında ilk kez bir Türk tasarımcısı olan Sedef Çalarkan ile çalışmaya başladı… Jeanslab, bundan sonra da Türk tasarımcıları desteklemek adına Türk tasarımcılarla birlikte çalışmalara devam edecek.

Koleksiyonda tuğra, padişah portreleri gibi Osmanlı motiflerine sıkça yer veren Sedef Çalarkan, kaliteli bir marka ile aynı çatı altında bir Türk markası olarak bulunmanın da heyecanını yaşıyor. Mağazacılık anlayışına farklı bir yorum getiren Jeanslab, bundan sonra da farklı tasarımcılarla birlikte yol almayı hedeflerken, özellikle Türk tasarımcıların koleksiyonlarını Jeanslab mağazalarında satışa sunmanın da sinyallerini şimdiden veriyor.

Dünyanın en ünlü markalarının distribütörü Özlenir Giyim’in çatısı altındaki Jeanslab, sınırsız ürün çeşidinin aynı çatı altında buluştuğu bir konsept mağazalar zinciri… Jeanslab, Diesel, Lacoste, Glocal, G-star,Hilfiger Denim, Replay, 55DSL, Lee ve Wrangler gibi markaları gençlerin beğenisine sunuyor. Bu markaların yanı sıra ilk kez bir Türk markası ile çalışmaya başlayan Jeanslab, Sedef Çalarkan’ın Zamansız Tasarımları t-shirt koleksiyonuyla da gençlerin dikkatini çekiyor. JeansLab mağazalarında, üst giyimden ayakkabıya, çantadan iç giyime kadar geniş bir ürün yelpazesine ulaşmak mümkün…


Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!